Сорока не захотів зробити Небесну сотню Героями України

4 липня народні депутати Верховної Ради голосували за підтримку запиту народного депутата Ірини Фаріон до Президента України щодо вшанування полеглих ''героїв небесної сотні" через посмертне присвоєння їм звання ''Герой України".

У результаті "за" - 108, проти - 0, утрималися - 0, не голосували - 199. Рішення не прийнято, зазначено на сайті ВР.

Попри те, що "регіонал" Микола Сорока був зареєстрований у залі засідання він просто не голосував.

Натомість екс-член фракції партії регіонів Юрій Благодир підтримав рішення. Одностайними у цьому питанні були також депутати від "Батьківщини": Юрій Вознюк, Валентин Королюк, Микола Кучерук. До них долучився Олег Осуховський (ВО "Свобода"). Віталій Чугунніков (УДАР) був відсутній.

Небесна сотня — загиблі учасники акцій протесту в Україні у грудні 2013 — лютому 2014 року. Це мирні протестувальники, які мали безпосередній стосунок до ідеї та акції Майдану. Серед загиблих і троє рівняни: Олександр ХрапаченкоГеоргій АрутюнянВалерій Опанасюкта житель Березного Іван Городнюк. Також є спірна інформація щодо смерті рівнянина Анатолія Курача.

Чоловіків поховали у Рівному 23 лютого. Попрощатися з героями прийшли десятки тисяч рівнян.

Коментарі

Погоджуюсь з коментаторами під ніком Ігор і Панас. Загиблих ми ніколи не забудемо. Але саме сьогодні потрібно зробити все можливе і неможливе, щоб допомогти живим патріотам, які за нас і за всіх воюють за завершення війни і можливість буття країни.
День молоді в Рівному відзначався під час перемир'я і був присвячений збору коштів для наших воїнів. А тепер, коли ідуть такі жорстокі, трагічні бої, всім треба перейнятися підтримкою героїв: і ділом, і серцем.

МЕРЗОТА!

хай ворона хай хто---але в1н каже правильно! люди гинуть на сход1!!!громадяни укра1ни!!! треба допомога!!!! там караул! порошенко---парубий--яценюк турчинов схамениться! БОЖЕ ДОПОМОЖИ ЗНЕДОЛЕНИМ !

Та шо Ви молитися на ту сотню!!!
Зараз на Сході гибнуть хлопці, Ви за них подумайте! Мертвим не поможеш! А живим ще можна! Героїв треба давати не майданівцям (бо їх і так вжевшановують де тільки можна), а живим патріотам які свідомо воюють і помирають....і повірте аж ніяк не за гроші....

чем Вы нас удивили, в Ровно все знают что оно далеко уже не сорока, а Ворона!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.