Дайджест цікавого з мережі №3

Усім привіт. Сьогодні я підготував для вас третій дайджест. Цього разу у ньому багато корисних порад і захоплюючих світлин. На мої попередні добірки цікавого посилання будуть насамкінець тексту.

 

«19 трудных вещей, которые нужно делать, чтобы оставаться счастливым»​

Ці поради дуже прості, але дають можливість «промоніторити» своє життя. Якщо їх виконувати, то житимете краще. У будь-якому разі життя точно стане різноманітним і цікавим.

 

Закон «Про вищу освіту»: основні нововведення

Упевнений: щоб побудувати нову країну, треба починати з освіти. Власне крок зроблено у вищій освіті – ухвалено закон. У принципі для загального ознайомлення, але інформація буде корисна батькам майбутніх абітурієнтів. 

 

Порівняльна таблиця вартості харчів і товарів у супермаркетах та на ринку

Цю таблицю склав колишній редактор інформагентства Українські новини (на жаль, не пам’ятаю імені). Спортивний інтерес – мав чоловік час і натхнення обійти у Києві супермаркети неподалік від дому й співставити цифри. Історія була навіть цікавою – йому намагалися перешкодити охоронці одного з магазинів, але то довго і не суть - чому раджу: може когось надихне на аналогічний подвиг (упевнений сайту «ВСЕ» буде цікаво розповісти про вас), точно побачите як можна використовувати інструмент Google docs, а також побачити яка ситуація із цінами у столиці й порівняти з Рівненщиною.

 

Не тортом єдиним: 36 небанальних сувенірів із Києва

Сподіваюсь у Рівному теж знайдуться творчі люди, які запропонують класні і прикольні сувеніри - магнітики і бурштин це «харашо», але борщ щодня за тиждень набридає. 

 

«Как стать продуктивнее – семь советов»

Знову поради. Корисні.

Цитата: «Когда мне было 17 лет, я работала и училась по 20 часов в день. Усердный труд открыл передо мной двери в лучшие компании. Когда я повзрослела, стала думать иначе. Я поняла, что работать больше – не значит быть продуктивнее. Иногда, работая меньше, можно добиться больших результатов».

 

Тим, хто втомився від літер, пропоную погортати світлини. Мені сподобалися такі:

Цікава архітектура Каліфорнійського університету у місті Сан-Дієго

 

Фотографії, зроблені з повітря

 

Я дуже люблю стріт-арт – тут добірка робіт, що з’явилися у світі в червні

 

А це наше, рідне – я розпочав блог, де збиратиму світлини, зафільмовані мною на Рівненщині

 

«Жизнь и приключения сёрфера, миллиардера и создателя GoPro Ника Вудмана»

Історія успіху. Подібні історії мотивують і надихають. Треба рухатися, знову вставати після падіння.

Цитата:  «В 2000-х Вудман запустил сервис онлайн-игр Funbug и даже успел привлечь 4 миллиона долларов инвестиций, прежде чем компания потерпела сокрушительное поражение в борьбе с реальностью во время краха доткомов. Нику на тот момент было 26 лет».

 

І НА ДЕСЕРТ

 

Відео

Український журналіст Денис Бігус невимушено став свідком того, як працює поліція в американському місті. Сподіваюсь, наші служби теж так швидко працюватимуть.

 

Музика

"Девочка положила пару монет в шляпу музыканта"

Додастатньо зробити маленьку дію і… Тисніть на посилання і самі все зрозумієте. І музика, і цікаве відео, і є над чим подумати – справжній десерт :)

 

Дайджест №1

Дайджест №2

Бажаю гарних вихідних!

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.