На дорогах Рівненщини для попередження ДТП малюють піктограми

Для підвищення рівня безпеки дорожнього руху, додаткового попередження водіїв про небезпечні умови для руху перед ділянкою концентрації ДТП на км 396 автодороги М-06 Київ-Чоп поряд з іншими заходами на покритті проїзної частини на кожній смузі руху нанесені спеціальні кольорові піктограми, що дублюють зображення дорожніх знаків 3.29 «Обмеження максимальної швидкості руху «90 км/год., 70 км/год., 50 км/год.».

Про це повідомили зі Служби автомобільних доріг у Рівненській області.

Зазначені піктограми наочно додатково інформують водіїв про необхідність зниження швидкості руху транспортних засобів перед небезпечною ділянкою дороги.

Упродовж 2014 року підрядними організаціями Служби автомобільних доріг у Рівненській області застосовуючи сучасну технологію здійснюються роботи з ліквідації тріщин та руйнувань швів асфальтобетонного покриття з використанням бітумної мастики та спецтехніки на ділянці автодороги М-06 Київ-Чоп, км 259 – км 434. Зокрема, на фото відображені роботи на км 408 вказаної дороги.

На км 174 автодороги Р-05 Городище-Рівне-Старокостянтинів філією «Колоденська ДЕД» ДП «Рівненський облавтодор» приведено в належний естетичний зовнішній вигляд автопавільйон, відремонтовано зупиночний та посадочний майданчики на зупинці транспорту загального користування «с. Здовбиця».

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.