Мера Рівного змушують до протизаконних дій?

4 липня керівництво області, органів прокуратури та міста Рівного провели спільну зустріч з мешканцями гуртожитку, що на вул. Віденській, 10 у Рівному.

Про це повідомили з Рівненської облради. 

Присутні звернулися до міського голови Володимира Хомка з проханням не перешкоджати вирішенню проблеми мешканців.

Необхідність проведення зустрічі виникла через небажанням очільника Рівного розглядати рішення сесії обласної ради.

Нагадаємо, що 13 червня депутати обласної ради передали з обласної комунальної власності у власність територіальної громади Рівного будівлю на вул. Князя Володимира, 112а. У подальшому міська рада Рівного мала б обміняти цю будівлю на приміщення гуртожитку, що дозволить мешканцям розпочати процедуру приватизації та гарантуватиме їх право на житло. Однак, зі слів мешканців, міський голова Володимир Хомко перешкоджає обміну приміщень.

Володимир Хомко свою позицію поясним вимогами Господарського кодексу України. Міський голова переконаний, що обмін приміщень є протизаконним і це може призвести його до кримінальної відповідальності.

- Через півтора роки тут не буде нікого, залишуся тільки я, - пояснює причини свого рішення Володимир Хомко. – Я хочу спокійно встати і ні за що не відповідати.

Натомість представники обласної ради та прокуратури переконані, що мер Рівного не має підстав перешкоджати винесенню даного питання на розгляд сесії. Обласний прокурор Сергій Кубрак пояснив міському голові, що в разі невідповідності рішення чинному законодавству, воно буде скасоване. При цьому, прокурор зазначив, що не бачить підстав для його опротестування, оскільки складнощі можуть виникнути лише в питанні рівноцінності обміну. Заступник голови обласної ради Степан Павлюк наголосив, що сесія облради вже прийняла рішення, в якому передбачила можливість обміну і воно не було опротестованим. Відтак, міському голові не варто затягувати з вирішення проблеми.

За підсумками обговорення Володимир Хомко погодився винести дане питання на розгляд чергової сесії. Також мер Рівного звертатиметься за письмовими роз’ясненнями до прокуратури та Міністерства юстиції України.

Коментарі

Засцяв кароче

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.