На Рівненщині активна молодь України писала проекти в наметовому таборі

З 28 червня по 2 липня цього року на Рівненщині відбувся молодіжний навчальний табір “"Youth - ACTING””, який організувала Молодіжна громадська організація "Молодь-ДІЄ".

Цього року відбувся другий табір, який, як і у 2013 році розпочався в день святкування прийняття Конституції України. Це засвідчує про те, що молодь хвилює тема їх прав та можливостей впливу на українську молодіжну політику.

- Цей табір, це крок вперед нашої організації. Ми хочемо створити Всеукраїнську мережу Молодь-ДІЄ,  яка матиме вплив на прийняття рішень в кожному місті та в цілому в Україні. Ми маємо місію захищати права молоді, і це в повній мірі буде реально через мережу активістів по всій Україні, - розповів голова МГО Молодь-ДІЄ” Віталій Примак.

На таборі було майже півсотні активістів із усієї України, які представляли більше двадцяти різних громадських організацій.  Програма табору ділилась на кілька днів-блоків:

  1. Громадська діяльність та знайомство
  2. Піар та журналістика
  3. Проектний менеджмент та фандрейзинг
  4. Написання проектів
  5. Рефлексія

Табір завершився екскурсією на сміттєпереробний завод, що знаходиться біля Рівного та вже сім місяців не працює через законодавчі казуси.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.