У Рівному тепер два "Правих сектора"

Сьогодні, 5 липня, у Рівному відбулись одразу дві конференції "Правого сектору", які мали на меті обрати керівника організації. Чому організація розділилась на два "Правих сектора" читайте далі.

 

 

 

Як повідомляв сайт "ВСЕ", на установчих зборах, які відбулись у будинку профспілок, керівником політичної партії "Правий сектор" Рівненської області обрали Андрія Мітюхіна.

Кандидатуру представника УНСО одноголосно підтримали понад 200 осіб, присутніх на зборах, - про це повідомила прес-служба Правого сектору у соціальній мережі "Фейсбук".

Друга конференція Рівненської обласної організації "Правий Сектор " відбулась у актовій залі Рівненської облраді. На заході були присутні 96 делегатів, членів організації та 205 прихильників політичної партії.

Як повідомила прес-служба Рівненської обласної організації "Правий Сектор", головою організації обрали Романа Коваля, першим заступником голови "Правого Сектору" - Олександра Могутова.

Керівником силового блоку організації було обрано Ярослава Гранітного. Були призначені також голови районних організацій та обрано 11 членів обласного проводу.

Журналіст сайту "ВСЕ" запитала у Романа Коваля, чому "праві" розділились:

- У «Правому секторі» відбувся розкол. Керівником структури на Рівненщині був я. Але зацікавлені особи Пандрак, Мітюхін і Пантюхов зробили все, щоб сьогодні відбулась ще одна конференція. Вони провели ще одну конференцію. Рішення тепер лише за керівником проводу Дмитром Ярошем, він має вирішити, який провід йому потрібен: той, який я очолюю, чи той, який очолюють люди, що розкололи організацію. Більше людей пішло за нами, тому що я вважаю, що розумних людей більше, ніж тих які працюють на розкол. Пандрак «ділив» ПОРУ, «Батьківщину» тепер вирішив розколоти «Правий сектор».

Степан Бандера колись сказав: «Якщо відбувається розкол, ідеологія залишається за тими, хто сильніший. Ми маємо через це пройти. Той, хто дотримується ідеологічних принципів, той сильніший. Єдина структура, яка може побороти корупцію і зламати систему – «Правий сектор», а ті люди, які були депутатами, вони не працювали над тим, щоб ламати систему, а пристосовувались до неї. Дмитро Ярош думаю найближчим часом прийме рішення, - розповів Роман Коваль.

Ключові слова: 

Коментарі

Да звичайно розумні тільки в лапках.
Принанні Мітюхін не вставляється на квартиру до чужої людини зі зброєю і не погрожує бо як бачте його синочка обідили

"Більше людей пішло за нами, тому що я вважаю, що розумних людей більше, ніж тих які працюють на розкол". А що, у "Правому секторі" є такі!!!???

Аха за форму згiдна)) оце не жданчiк. Я була крайнэ здивована кали вiн попросив ii повернути)

Андрій навідмінну від Коваля не вимагає повернути гроші та форму яку купляв людям за часів революції, бо вони перейшли до Мітюхіна

Буде правий.. і лівий сєктор. А взагалі- користі не бачу від правосєків. Горлянки дерли щоб скинути одних мудил...зьявились інші мудила...всілякі крадії типу пустовітів.

І ще ще раз доказуе,що Коваль балабол і тріпло 80 лвл

Гранітний, не знати як розшифрофується УНСО це позор!!!!!!!

Взагалі у Андрія було на конференції 200 людей і я цьому свідок) а те що у Коваля було 200 людей то тут треба ще первірити тому що у його команді тількі його хор

Дивлячись на фото, у Мітюхіна в залі - максимум - 150 чол., у Коваля - 50, де інші "депутати" або "присутні"? Віртуальні?
А на рахунок 100 тис. доларів, так Мітюхін сам публічно заявив, що Музичко за тиждень до загибелі сказав йому, де лежать ці гроші.
Висновок - ці обидва "керівники - патріоти" досі в Рівному, а не в батальйонах на Сході, а гроші люблять всі, якщо, звісно, вони дармові.

Шановний АНОНІСТ : Якщо маєш що сказати то пиши у відкриту ,але якщо твоя орієнтація не дозволяє то закрий писок , я не за Коваля і маловідомого Матюхіна ,після Музичка якого вбили ,мають ці два правих сектори пройти детектор по визначенню хто більше з них винен у загибелі справжнього лідера західного регіону ,і про кількість ФЕЕСБЕШНИКІВ у своїх лавах

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.