У Рівному головлікар перинатального паркується як терористи

У Рівному головного лікаря обласного перинатального центру Вікторію Єнікєєву зловили на автохамстві. Вона своєю недешевою автівкою буквально перекрила вхід у аптеку. 

- Ось так сьогодні припаркувалася головний лікар перинатального центру. Для тих хто не знає - це панi Эникеева Вiкторiя. Те що створювалась перепона для відвідувачів аптеки панянку не обходить. Ось з такими людьми ми крокуємо у європу. Прикро.., пише у facebook Volodya  Pavlyuk.

Коментарі

100%!!! Чому нею досить не зацікавились правоохоронні органи, не зрозуміло?!

може в неі ноги віднімає,що прям чуть в аптеку не віхала,а за гроші здоровя не купиш,а ще в старості,краще пішочком ходити, здоровіша будеш,а гроші вас у судний день не спасуть

Хорошие взятки берут,если врачи ездят на таких авто...Ничего у нас не поменялось,корупция как была,так и будет всегда!!! И таким как ЭТО на мерсе,море по колено,и срать она на всех хотела!

Ця баба гірше від тисячі Лічнерів... гнать її треба, подружкою лєпшою Сад була і здавала їй лікарів.

той,хто далі буде так "бикувати"....

Щось останнім часом дуже багато уваги до перинатального центру,особливо до керівництва.Спочатку інфа по п.Лічнеру,зараз по п.Єнікеєвій,хто далі?

Я в шоці, ви журналісти з нічого робите якусь тупу "сенсацію". А головний лікар не людина?.. а може їй погано стало і вона пішла в аптеку купити ліки... і припаркувалася на на пару хвилин... Коментарі читаю і дивиююся цим "європейцям"... - інвалідні возики, мерседеси, до чого це ВСЕ, я не розумію... І в Європі є люди, які їздять на інвалідних возиках, і на мерседесах...

тепер ДАІ має виписати штраф

Купила курица права,а ездить не купила...

Відпочивала пані в кафе "Зустріч", що за 150метрів. І замість пішої прогулянки, вирішила покатушки влаштувати по тротуару. І вжатись автівкою в аптеку. Хоча слід зважати на вік...старість не радість.
Одні на інвалідних возиках, а в перинатальному в тренді мерседес_и!

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.