Рівненські "ДАІшники" прямо посеред дороги паркуються і "шмонають" водіїв

Рівняни обурені нахабством рівненських працівників Державної автомобільної інспеції. Стверджують, люди в погонах посеред ночі ставлять авто посередні проїжджої частини. Тим самим самовільно блокують дорогу. Мало того через це штрафують інших водії. 

- Ось так паркуються наші ДАІшники. Сьогодні, близько другої години ночі біля "Лагуни" водій автомобіля ВАЗ з держ номером 0174 (букви на жаль не запам'ятав) зупинився прямо посеред смуги руху, не увімкнувши ні аварійки, ні проблискового маячка, щоб його оминути водіям доводилось перетинати суцільну смугу руху, яких вони бадьоро зупиняли. Після того як йому почали робити зауваження та почали збиратись люди, з гримасою на обличчі та явно вираженим невдоволенням водій непоспішаючи завів авто, і навіть не увімкнувши покажчик повороту поїхав, - пише спільнота "Типове Рівне". 

Ключові слова: 

Коментарі

... а розкажи но брате, що ти зробив для людей в 2014 році. Так , коротко і зрозуміло.

сокиру в руки - і вйо

то ти там в жилєтці замалювався,гієна мусорська?уйо...к без мізків,що ти пишеш?"Правильно стоять, чи не правильно";)))от таких герасимчуків-карпюків-семенюків-гончаруків-пасічників-клінічних ідійотів туди понабирали,і вони як пси безродні,готові будь-якому щур_уку служити і виконувати будь-які незаконні накази,аби не вигнали...

Лагуна - ніч , на фото , може досить МАЖОРАМ бухими їздить ! Правильно стоять, чи не правильно , по ситуації , бо в суботу вночі з "ЛАГУНИ" багато п'яних виїжджають . А так випив і пішаком!!! Я на мене норм !

от вам результат революції,тіпа гідності:))уйо...ки,з яких жодного не вигнали(такі при цій цій владі дУУУже потрібні), познімали прапорці,отримали від щуру_ка команду "ФАС",про що самі відкрито заявляють..а що,палестінскій кучманоїдівській рептилії ,потрібно відпрацьовувати гроші,які за посаду заплатив...от така гідність...от такі результати майдану..і де Автомайдае,ПС,Нінка Скиба???вже на зарплаті в нинішніх можновладців???

пвДАІраси

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.