Рівненські "ДАІшники"-порушники погрожують журналістам

Скандал з рівненськими ДАІшниками набирає нових обертів. Нагадаємо, що сьогодні рівняни обурились хамській роботі рівненських працівників ДАІ, які ставлять автівки прямо посеред вулиці біля нічного клубу та зупиняють водіїв, які через автівку працівників ДАІ змушені порушувати правила. 

- Ось так паркуються наші ДАІшники. Сьогодні, близько другої години ночі біля "Лагуни" водій автомобіля ВАЗ з держ номером 0174 (букви на жаль не запам'ятав) зупинився прямо посеред смуги руху, не увімкнувши ні аварійки, ні проблискового маячка, щоб його оминути водіям доводилось перетинати суцільну смугу руху, яких вони бадьоро зупиняли. Після того як йому почали робити зауваження та почали збиратись люди, з гримасою на обличчі та явно вираженим невдоволенням водій непоспішаючи завів авто, і навіть не увімкнувши покажчик повороту поїхав, - пише спільнота "Типове Рівне". 

Після публікації матеріалу журналісту "ВСЕ" з зателефонував юрист-консульт обласного ДАІ Андріанов Михайло Володимирович та поцікавився походженням інформації та фото про порушення працівниками ДАІ правил дорожнього руху.  На це отримав, що інформацію надіслали працівники читачі сайту "ВСЕ" та спільноти "Типове Рівне". Потім чоловік попросив журналіста надати свої персональні дані (що вже є порушенням закону). Журналіст відмовився це робити та порадив міліціонеру викликати журналіста офіційною повісткою на допит і тільки тоді питати персональні дані. Невідомий правоохоронець намомість зауважив, що це буде не розслідування, а цивільний позов. Цікаво, чию честь і гідність хоче захищати невідомий, якщо в попередньому матерілі не вказано ні звання працівника ДАІ, ні його ім`я та прізвище? Його не можна ідентфікувати і на фото. 

Журналіст припустив, що дозвонювач може бути знайомий з працівниками того  екіпажу, тому запитав: "Чому працівники ДАІ стояли посеред дороги?".  У відповідь на це правоохоронець крім погроз, обізвав журналіста неадекватним. А за коментарями порадив звертатися у відділ ДАІ на Вербовій. Не схотів пан Адріанов і сконтактувати журналіста з тим  працівником ДАІ, щоб зробити інтерв`ю і спростувати всі звинуванення у порушенні правил дорожнього руху та хабарництві. 

Словом після революції добре живеться "ДАІшникам", паркуються де хочуть, вимагають що хочуть. А коли щось на них напишуть, то за годину у вихідний день (!) телефонує журналістам юрист-консульт і погрожує. В той час коли вчителям поскорочувала зарплати, солдати воюють за 1,5 тисячі в місяць, волонтери збирають останні копійки на армію, обласне ДАІ без будь-якого сорому годує цілий штат помічників, юристкнсультів та інших. Браво!

Сайт "ВСЕ" обов`язково отримає коментар начальника обласного ДАІ Олександра Семенюка з приводу методів роботи його підлеглих. 

Ключові слова: 

Коментарі

Ось чому треба дозволити громадян зброю. З десяток повішаних на стовпах продажних прокурорів ,суддів та мусорів, парочку спалених катівень на Пушкіна мають їх отверезити та виконувати свої обов'язки та захищати громадян, а не катувати та вбивати та займатись корупцією та бандитизмом.

Воно й не дивно. Ми, люди, народ, для них, вонючих мусорів, просто лохі, а вони себе вважають хазяїнами в Рівному.

Отже, де коментар керівника попрошаєк? чи він поспішає підгодуватись з "десятини" поки в шияку не вигнали?..

очевидно,що ти не тільки не розумієш написаного ,а і висловити свою імбіцильну думку не можеш,нещастя рускахаварящєє:)))продовжувати дискусію з одноклітовими і в такому дусі,не бачу сенсу..піші ісчьо інтєлєктуал,тіш публіку:)))

(Для обезьяны) "яка розуміє" іноді краще мовчати, бо всім відомо що від неї тільки одна і пряма.

для ідійотів,які вже навчились читати,але не розуміти:))сподіваюсь,і до тебе еволюція дійде:)))

для (яйцеголовых) в кепке которые патрулируют, если бы хоть один экипаж патрулировал бы в Ровно этой статьи бы не было!

для загального розвитку однокліткових,якщо це можливо...з жезлом патрулюють правоохоронці,а стоять(яке миле для твого вуха слово:)),лежать,а ще краще сидять-ті кого ти захищаєш-перевертні і злочинці в погонах

"Кожен сам обирає собі професію в цьому житті!".Шакали і гієни обирають -ДАЙ,а VEGA-їх захист:))з приводу теліпати..не приписуй свій природній стан іншим,і не тобі мій інтелект і здібності оцінювати:)))

практика видаляти коментарі-продовжується:((може редакція "ВСЕ", почне з себе щось змінювати в цій країні???:)))

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.