Рівненську митницю пікетували через політичні інтереси?

Зараз на митниці йде боротьба системи та антисистеми. Тобто, йде боротьба між пощитивними зрушеннями в галузі і перешкодами у цьому напрямку.

Таку думку висловив в. о. начальника Рівнеської митниці Андрій Андрейков.

За його словами, пікет митниці, який відбувся у п'ятницю був безпідставним.

- Коли я йшов працювати на Рівненщину переді мною поставили три основних завдання. Зокрема, боротьба з корупцією, налагодження співпраці з підприємцями та підвищення ефективності підрозділів установи. Зараз склалася така ситуація, що підприємці замість того, щоб вести бізнес, займаються базаром. Останнім часом 117 рівненських підприємців, які працюють тут, імігрували в інші області. Такого не може бути. Коли я почав піднімати це питання, це багатьом не сподобалося. Більше того, коли я почав піднімати питання корупції у рівненській митниці, то дізнався, що установа була причетна до рейдерського захоплення підприємств. І це лише кілька фактів того, що відбувалося на митниці. Коли ж почалися звільнення людей, які до цього причетні, з'явилися невдоволені і відбувся пікет митниці, - зазначив Андрій Андрейков.

У свою чергу активіст Павло Ульяновський заявив, що провладна партія розпочала тиск на роботу митниці через власні інтереси. За його словами, це пов'язано з тим, що звільнили людей, причетних до корупції на митниці та причетних до цієї політсили.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.