У Рівному запроваджують передові банківські технології

У місті Рівне відкрито сучасне банківське відділення з передовими світовими банківськими технологіями. Клієнти отримуватимуть будь-яку послугу протягом декількох хвилин, при цьому витрачаючи менше часу на дорогу до відділення.

Чергове сучасне відділення ПриватБанку відкривається у Рівному. Завдяки ПриватБанку тут на теренах Рівненщини, як і по всім регіонах Україні, приходять передові банківські технології, здатні позбавити клієнтів від необхідності витрачати дорогоцінний час. Місце розташування, розробленні моделі обслуговування та сучасні технології дозволяють підвищити якість і швидкість виконання банківських операцій.

Кожній людині час від часу доводиться відвідувати банк. І, звичайно, виникає велике бажання вийти з домівки і потрапити у відділення, при цьому не витрачати час на дорогу. ПриватБанк завжди намагається бути на крок попереду та іти назустріч клієнту. Нові, зроблені за аналогами найсучасніших світових банківських технологій, відділення ПриватБанку відкриваються там, де бажають клієнти.

Модульність, здатність швидко переміщатись у приміщення з більш зручним розташуванням для клієнтів - основна перевага нових відділень ПриватБанку. Крім того, сучасне обладнання, зони обслуговування та кваліфікований персонал покликані зробити це обслуговування швидким та приємним.

Перше сучасне відділення, яке здатне швидко трансформуватись та підлаштовуватись до потреб клієнтів, відкрито сьогодні в місті Рівне, по вулуці Степана Бандери, буд. 47.

Відкритий простір, відсутність кабінетів і табличок, наявність спеціалістів, що вирішують будь-яке банківське питання - ознака нового відділення ПриватБанку.  Передовою технологією є використання планшетів, що дозволяє клієнту, спілкуючись зі спеціалістом і особисто візуально контролюючи процес банківської операції, перейняти досвід та згодом, за допомогою інтернет-банкінгу Приват24, здіснювати операції особисто вдома. Тут, у відділенні, як дома, можна присісти на зручний диван і, спілкуючись з спеціалістом, отримати потрібну послугу.

- Ми намагаємось завжди прислухатись до побажань та думок клієнтів, - говорить директор Північно-Західного регіонального управління ПриватБанку  Андрій Якимів. - Була необхідність розширити площу відділення, відмовитись від кабінетів, і ми це виконали. Облаштовані зона платшетних продажів та комфортна зона очікування покликані зробити обслуговування швидким та зекономити час клієнта. Крім цього, після 18.00 години клієнти можуть отримати послуги самостійно у зоні самообслуговування. Вхід до неї відкривається з допомогою банківської картки, і клієнт отримує доступ до терміналу самообслуговування, завдяки якому може здійснити необхідні банківські операції”.

На відділенні за адресою м.Рівне, вул.Степана Бандери, 47 раді бачити клієнтів щоденно з 9.00 до 18.00 години без обідньої перерви. Для зручності клієнтів ПриватБанк активно створює універсальні точки цілодобового обслуговування - банкомати і термінали, які дозволяють «не відходячи від каси» зняти готівку з картки або здійснити платіж. У Північно-Західному Регіональному управлінні ПриватБанку в Рівненській області функціонує 58 банківських відділень, встановлено 304 термінали самообслуговування, 165 банкоматів.

на правах реклами

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.