Журналісти Рівного знову збиратимуть гроші для військових

Рівненські журналісти завтра знову долучаться до благодійництва. Вони збиратимуть кошти для закупівлі амуніції для військових.

- Ну що повторимо "подвіг разветчика"? Нагадаю що на сесії ми зібрали 4450 гривень. За ці кошти волонтери закупили 50 комплектів термобілизни по смішній ціні. Вона реально потрібна бо ночами в окопах дуже холодно -  солдати вже просять передавати бушлати, - повідомив у facebook журналіст Юрій Дюг. - Термоштани і термомайки разом з пристроєм нічного бачення від працівників "Реноме" вже поїхали до солдатів в зону АТО. Завтра о 14:30 відбудеться засідання Рівненського міськвиконкому на третьому поверсі будівлі на Соборній, 12-А. Ми пам’ятаємо, що не всі керівники міста на сесії долучились до благодійності і пожертвували хоч 50-100 гривень. Ми маємо дати їм можливість виправитися! Тому ми знову запропонуємо кинути їхм гроші до благодійної скриньки, або ж придбати благодійні речі кошти з продажу яких підуть на допомогу військовим. На аукціоні будуть представленні брелоки, чудові книги про Рівненщину від Олександра Харвата та квитки на благодійну виставу в Рівненському облмуздрамтеатрі.

Хто хоче долучитися до збору коштів приходьте завтра, 8 липня о 14:00 в хол біля зали засідань місьвиконкому на Соборній, 12-А.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.