Рівненські підприємці розповіли про зловживання на митниці

За 2012 – 2014 роки з Рівненщини іммігрували 117 підприємців, які нині розмитнюють свої товари за межами рівненської митниці. Через це щомісяця обласний бюджет втрачає близько 37 мільйонів гривень. Про це повідомив в. о. начальника Рівненської митниці Андрій Андрейков.

- Наразі ми вивчаємо питання чому підприємці іммігрували з Рівненської митниці. Адже у багатьох областях рівень митної вартості однаковий. Тому є підстави вважати, що суб’єктів господарювання не влаштовували певні моменти саме на рівненській митниці. Можливо, це пов’язано з корупцією, маніпуляціями, нетактовним ставленням до підприємців тощо. Зараз ми е питання зясовуємо і працюватимемо над тим, щоб повернути підприємців, які іммігрували, у зону рівненської митниці, - зазначив Андрій Андрейков.

Тим часом підприємці, які прийшли на зустріч з начальником рівненської митниці пояснили, чому іммігрували з Рівненщини на Волинь. Вони кажуть, що тут їм не давали можливості нормально працювати, по кілька днів доводилося чекати, допоки розмитнять товар. Також були випадки вимагання хабарництва і хамського ставлення до них з боку працівників митниці. Тому, за словами підприємців, вони вирішили розмитнюватися на Волині, адже там таких питань не виникає. Проте якщо на рівненській митниці ці проблеми зникнуть, підприємці кажуть, що готові повернутися.

У свою чергу Андрій Андрейков пообіцяв реагувати на всі факти зловживань на митниці, про які йому буде відомо. 

- Ми всі маємо працювати у межах чинного законодавства, хоча воно й недосконале. Якщо законодавством буде визначено, що підприємець працює правильно, а працівники митниці допустили порушення, буде реагування. Тоді також я особисто відстоюватиму права таких суб’єктів господарювання, - додав Андрій Андрейков.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.