Рівненські військові показали дітям умови своєї служби

У одній з військових частин оперативного командування Північ відбувся день відкритих дверей для вихованців молодіжного дитячого табору, який діє при одному з рівненських храмів Української Православної церкви.

Про це повідомили з прес-центру оперативного командування «Північ».

До військової частини завітало близько 50 дітей віком від 6 до 16 років. Під час екскурсії юнакам та дівчатам показали умови проживання та харчування військовослужбовців, військову техніку, зброю, ознайомили з розпорядком дня та історією військової частини. Також, діти відвідали світлицю, де переглянули ту літературу - книги, журнали та газети - , що читають військовослужбовці.

У своїй розповіді офіцер військової частини капітан Денис Савчук розповів, що зараз частина особового складу виконує бойові завдання на сході України.

- Наші військовослужбовці щиро вдячні, коли вихованці рівненських дитячих садочків та шкіл передають для своїх захисників листи і малюнки. Це додає сил, мобілізує їх та вкотре підтверджує, що нас підтримує весь народ України, - підкреслив офіцер.

А керівник групи священик Володимир Тимчук подарував частині Біблію, подякував військовим за екскурсію та зауважив, що військовослужбовці – це зразок порядку у всьому, як в душі, так і тілі.

-Воїни повинні захищати Вітчизну з Божим словом на устах.

Оборона України – це справа всіх, і військових і священиків. Ми потрібні всій країні, адже сьогодні всі повинні діяти згуртовано.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.