Рівненські актори збиратимуть гроші на бронежилети

Перед закриттям театрального сезону Рівненський драмтеатр підготував багато сюрпризів. Окрім запланованих вистав на рівнян очікує прем'єра мелодрами "Самотня леді" та благодійна поетична містерія "Та не однаково мені..." на підтримку Збройних сил України. Про це сьогодні, 7 липня розповів директор - художній керівник Рівненського облмуздрамтеатру Володимир Петрів.

Керівництво Рівненського драмтеатру до закриття театрального сезону запланувало прем'єру, яку театрали побачать вже 13 липня. Мелодрама "Самотня леді" поставлена за однойменним твором заслуженого діяча мистецтв України Ігоря Афанасьєва. У мелодрамі беруть участь відомі актори театру: Станіслав Лозовський, Юлія Крет та Ніна Ніколаєва. Рівняни знають це тріо із легендарної вистави "Суперники", яка вже більше десяти років збирає повну залу глядачів у стінах драмтеатру.

Родзинкою постанови є те, що драматург одночасно є і режисером. Відтак, глядач побачить історію у інтерпретації автора, який точно знає, що хотів донести глядачу, коли творив п'єсу. Ось, що розповів сам автор, Ігор Афанасьєв про мелодраму "Самотня леді":

Окрасою вистави є сценографія Алли Локтіонової. Житло головної героїні у якому і розгортаються події, стилізоване під театр. Окрім загальних атрибутів вражають - ляльки людського зросту, виготовлені у техніці пап'є-маше художницею вистави.

- Все у помешканні головної героїні нагадує про її улюблену професію - це і балкон-театральні підмостки, театралізовані корзини для квітів, різні театральні реквізити та костюми, - зазначає Ігор Афанасьєв. - Глядачів не залишить байдужими і хореографія вистави, над якою працює головний балетмейстер театру Олексій Яриш та Станіслав Лозовський. Танцюватимуть у виставі і актори, і балет.

На наступний день після прем'єри, 14 липня колектив Рівненського драмтеатру зіграє виставу за творами Тараса Шевченка "Та не однаково мені..." на підтримку Збройних сил України. Артисти вийдуть на сцену у перший день відпустки, адже 13 липня у театрі закриття театрального сезону. Вистава символізує внесок  колективу у суспільну справу визволення України.

- Благодійний квиток вартуватиме 30 гривень. За виручені кошти театр придбає бронежилети вищого ступеня захисту, які передадуть військовослужбовцям з Рівненщини задіяних у АТО. Самі ж квитки продаватимуть артисти театру на вулицях Рівного та каса театру, - зазначає директор драмтеатру Володимир Петрів. - Окрім того, кожен глядач зможе на зворотньому боці квитка написати слова підтримки військовим. Після вистави глядачі можуть залишити квитки у театрі. Їх передадуть разом із бронежилетами.

Підбивши підсумки театрального сезону 2013-2014 рр., Володимир Петрів зазначив, що незважаючи на трагічні події у державі та важкі часи для українців, сезон закінчився добре. Театр разом із глядачами пережив та переживає найболючіші моменти в історії України: смерть братів на Майдані, обрання нового Президента та воєнні дії на Сході країни. Весь колектив має надію, що новий театральний сезон розпочнеться вже у мирній та новій Україні.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.