Для біженців із сходу на Рівненщині створена єдина гаряча телефонна лінія

Мешканці Криму та східних областей України, які приїжджають на Рівненщину можуть отримати всю необхідну інформацією за номером «101». 

Як повідомив заступник начальника міжвідомчого координаційного штабу по в Рівненській області Сергій Крук, лінію «101» було визначено єдиним номером, на яких цілодобово можна звертатися по питаннях переселенців.

- Це пов’язано з тим, що за цим номером постійно працюють диспетчери, які при потребі можуть надати переселенцям зі сходу всю необхідну інформацію. Якщо питання, з якими вони звертаються не в компетенції рятувальників, їм координують з відповідними службами. Наразі мешканці східних областей, які приїхали на Рівненщину не надто активно телефонують за цим номером. В основному, якщо звертаються, то по питаннях як проїхати в той чи інший населений пункт, де, яка вулиця знаходиться тощо, - зазначив Сергій Крук.
 
За його словами, окрім інформаційної кампанії, рятувальники також проводять роботу з дітьми, які приїхали зі сходу, забезпечують їх дозвілля. 

- Ми звертаємося до власників музеїв, кінотеатрів та інших закладів культури долучитися до допомоги організації дозвілля для маленьких переселенців із східних областей, - додав Сергій Крук.

Тим часом голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок повідомив, що зараз на Рівненщині перебуває 230 родин із Криму, Севастополя, Донецької та Луганської областей. З них 128 родин приїхали до нас із автономної республіки Крим, 102 родини з Донецької і Луганської областей.

- Всі, хто цього потребував забезпечені тимчасовим житлом, також їм надається соціальна підтримка. Наразі 24 особи вже працевлаштовано, 28 - отримують пенсії та п'ятеро осіб оформлені у загально-освітні заклади. З кожним днем кількість людей, які приїжджають до нас із східних областей зростає. Ми працюємо з ними вже по факту прибуття і стараємося забезпечити всім необхідним, - каже Сергій Рибачок.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.