Ощадбанк хоче "розкрутити" рівненських депутатів на допомогу військовим

Голові Рівненської обласної ради надійшов лист від філії "Ощадбанку" щодо пропозиції придбати "Військових" казначейських зобов’язань.

Лист у мережі Фейсбук опублікував депутат облради Сергій Штурхецький.

"По 100 грн збирати із депутатів - замало. Ощадбанк пропонує по 1000", - прокоментував свій допис депутат.

"Уже третій місяць поспіль Український народ мужньо протистоїть зовнішній агресії Російської Федерації. На передовій - солдати, сержанти, офіцери Збройних сил України, які героїчно захищають територіальну цілісність та недоторканість кордонів нашої держави.

Мільйони українців у всьому світі відгукнулися на заклик українського Уряду об'єднати свої зусилля, щоб допомогти своїй армії.

У рамках всенародної підтримки українського війська з 21 травня 2014 року "Ощадбанк" розпочав продаж казначейських зобов’язань "Військові".

Це патріотичний проект, покликаний залучити додаткові 100 мільйонів гривень на допомогу нашим військовим, які перебувають на передовій антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях.

Переконаний, що для тих, хто хоче підтримати нашу армію, прибуток не є основним критерієм купівлі "Військових" казначейських зобов’язань, адже захист країни та збереження її для майбутніх поколінь - це не бізнес, не інвестиція в цінні папери, а безцінний вклад у майбутнє, справа кожного з нас.

Закликаю Вас як представника державної влади, як патріота України зробити внесок у зміцнення боєздатності Збройних Сил України - придбати казначейські зобов’язання "Військові".

Тим самим Ви вкотре підтвердите свою щиру державницьку позицію та покажете приклад для наслідування мільйонам громадян України.

Казначейські зобов’язання "Військові" можна придбати у відділеннях АТ "Ощадбанк" у всіх областях України.

Перелік відділень - на сайтах банку www.oschadnvbank.com та Міністерства фінансів www.minfin.gov.ua. Детальнішу інформацію можна отримати за тел.: 0-800-210-800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України).

З питань придбання звертайтесь до контактної особи Марчука Костянтина Миколайовича за тел.: (0362) 649-450.

Крім того, просимо розглянути можливість, в день проведення сесії обласної ради надати працівникам АТ „Ощадбанк” місце поблизу сесійної зали, в якому представники банку мали б можливість особисто ознайомити депутатів та присутніх на сесії із інформаційними матеріалами щодо казначейських зобов’язань "Військові" та подальшим придбанням цінних паперів.

Розраховую на Вашу особисту участь та участь підпорядкованого Вам колективу в ім'я України та її майбутнього", - йдеться у листі за підписом начальника філії.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.