Яценюку від Рівного відправили пропозиції щодо видобутку бурштину

4 липня відбулося перше засідання робочої групи з питань детального вивчення ситуації, що склалася у Рівненській області з видобутку бурштину.

Про це повідомили з Рівненської облради.

Голова робочої групи, перший заступник голови Рівненської обласної ради Олександр Данильчук розповів про результати спілкування з мешканцями Сарненщини, які блокували трасу Ковель - Київ поблизу села Федорівка та селища Клесів. Підставою для акцій громадської непокори, з їхніх слів, стало невдоволення діями правоохоронців. Відтак, сьогодні перший заступник голови обласної ради особисто побував у начальника УМВС України у Рівненській області Миколи Щирука та обговорив з ним порушені протестувальниками проблемні питання.

Також, в ході засідання робочої групи обговорено можливі законодавчі шляхи вирішення ситуації, що склалася з видобутком бурштину у Рівненській області. Зокрема, йшлося про прийняття Закону України «Про бурштин». Також члени робочої групи запропонували Кабінету Міністрів України першочергові кроки щодо врегулювання ситуації з незаконним видобутком бурштину. Зокрема, прийняття постанови «Про стимулювання розвитку бурштинової галузі». На наступному тижні Прем’єр-міністр України має розглянути внесені пропозиції.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.