У Рівному "Правий сектор" йде на вибори

Сьогодні, 8 липня представники "Правого сектора" Рівненщини на чолі з керівником Романом Ковалем провели прес-конференцію, у якій поділилися подальшими планами на майбутнє. Також на захід прийшли представники, так би мовити, другого "Правого сектора" та УНСО - Олександр Пантюхов, Андрій Мітюхін та Сергій Пандрак.

У ході прес-конференції Роман Коваль зауважив, що у Рівному функціонує лише одна політична організація "Правого сектору".

- Я особисто мав розмову з Дмитром Ярошем, який вже після закінчення моєї довіреності, завірив мене, що я і надалі можу виконувати свої обов’язки, як керівника. Люди ж які також називають себе "правосекторівцями", тобто ті ж представники УНСО - самозванці, які хочуть розколу організації, - розповідає керівник "Правого сектора" у Рівному Роман Коваль.

Представники УНСО, зокрема Олександр Пантюхов звинуватили Романа Коваля у брехні, мовляв той заплатив за приміщення, де мала проходити прес-конференеція, на яку вони хотіли прийти, а сам провів її у іншому місці.

- Сам Дмитро Ярош надав мені право проводити конференцію. На ній було представлено 120 людей із усієї Рівненщини та були запрошені люди із Білорусії. Потім я дізнався, що до будинку профспілок, де мала проходити конференція, планують прийти люди, які не мають відношення ні до УНСО, ні до "Правого сектору" - масовка, яка мала б створити колотнечу у будинку профспілок та показати, що я не володію ситуацією. Тоді я зробив по-іншому – орендував приміщення в обласній раді. Прес-конференція пройшла вдало, - каже Роман Коваль.

Під час прес-конференції повідомили про повернення до "Правого сектора" Ярослава Гранітного, який очолює силовий блок на Рівненщині.

- Ніякого розколі у "Правого сектора" немає, ми з Романом об’єдналися і готові надалі боротися за краще майбутнє України. Хочу зазначити, що ми не цікавимося жодним криміналітетом та не відносимося до нього. Щодо бурштину – ми не дамо розкрадати його тим, хто в цьому зацікавлений. Надалі працюватимемо у рамках чинного законодавства, - зауважив Ярослав Гранітний.

Наразі "Правий сектор" займатиметься розшуком зниклого Миколи Карпюка, який, начебто, був захоплений ФСБ та перебуває у Росії.

- Нам нічого не відомо про місце знаходження Миколи, та й усі вже давно про нього підзабули. Ми будемо займатися його розшуком. Хочу сказати, що уже з понеділка наша довірена особа відправиться у Росію та почне там власне розслідування щодо зникнення Карпюка, - розповів представник "Правого сектора" Олександр Могутов.

Також Роман Коваль розповів, що найближчим часом "Правий сектор" планує балотуватися в усі органи місцевої влади, а щодо власної кандидатури, зауважив, що усе залежить від рішення громади.

Отож, офіційним керівником "Правого сектора" у Рівному наразі вважається Роман Коваль. Та, як він сам зауважив, - найближчими днями Дмитро Ярош на основі усіх прес-конференцій, що проводилися, оголосить керівника "Правого сектор"а.

По закінченню конференції "Правий сектор" повідомив, що зараз вони вирушатимуть на Схід – везтимуть допомогу одному з військових батальйонів.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.