У Рівному вимагають відновити роботу сміттєпереробного заводу

Збір підписів за відновлення роботи єдиного в Україні сміттєпереробного заводу розпочали у Рівному. Інформаційний намет, у якому всі небайдужі рівняни можуть підписатися під петицією до Президента України, Голови ВРУ та Прем’єр-міністра України розміщений на майдані Незалежності.

Як повідомили у прес-службі "Санком-Рівне",  від сьогодні він працюватиме щодня з 9 до 17 години. 

Як відомо, минулого року в Рівному зупинили роботу єдиного в країні сміттєпереробного заводу, який не міг функціонувати через відсутність відповідного законодавства. 

За словами директора директор ТзОВ «Санком-Рівне» Святослава Євтушенка, підписи за відкриття рівненського сміттєпереробного заводу збиратимуть не лише в обласному центрі, а й по всій Україні.

- Питання відновлення роботи єдиного в країні сміттєпереробного заводу нині є надзвичайно актуальним. Адже в умовах припинення постачання газу в  Україну з боку Російської Федерації, простоювання сміттєпереробного заводу через неузгодженість законів є злочином проти суверенітету власної держави. Завод має  виготовляти альтернативне паливо, яке є замінником традиційного газу. Тому ми вирішили підготувати петицію до керівництва країни щодо негайного відновлення роботи заводу. З проханням долучитися до збору підписів «Санком-Рівне» звернулося до громадських організацій Рівного, підприємців та усіх небайдужих мешканців міста. До петиції можна приєднатися, підписавши відривний талон до рахунку та, вкинувши його у поштову скриньку, завітавши в офіс «Санком-Рівне» або в наметі на майдані Незалежності. Не залишайтеся байдужими, підпис кожного може стати визначальним і сприяти прийняттю необхідного законопроекту, - зазначив Святослав Євтушенко.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.