Журналісти "потрусили" на гроші виконком Рівнеради

Сьогодні, 8 липня перед засіданням Рівненського міськвиконкому журналісти-активісти громадського руху "Допомога армії - Рівне" влаштували благодійний розпродаж для чиновників. Зібрані кошти підуть на допомогу армії. 

Рівненські можновладці могли придбати патріотичні брелоки, квитки в театр на благодійну виставу, авторські книги та фотоальбоми від Олександра Харвата. 

Загалом з акцією чиновники познайомились ще на сесії Рівнеради, тоді зібрали 4450 гривень. Тому зараз продаж йшов у біль дружній атмосфері. Брелоки брали майже всі благодійники, продали з десяток квитків та три книги.

- Варто зауважити, що вже двічі відмовився пожертвувати хоч 10 гривень лише секретар Рівнеради Андрій Грещук. Решта ж журналістам не відмовляли. Начальник міського відділу міліції Руслан Мельник, наприклад, "вигріб" з гаманця всі гроші – 200 гривень, член виконкому Анатолій Озімковський придбав дві книги по 200 гривень, квитки в театр і брелок. Ще довелось виступати перед членами виконкому з пропозицією утриматися від загальноміських святкувань. У підсумку сьогодні зібрали 1765 гривень, та ще на 330 гривень продали квитків на благодійну виставу в Рівненський облмуздрамтеатр, - розповів журналіст Юрій Дюг.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.