На Рівненщину повернулися воїни-зв’язківці

Особовий склад окремої бригади зв'язку Оперативного командування «Північ», який виконував завдання у визначених районах, повернувся до місця постійної дислокації.

Із початку березня 2014 року воїни-зв’язківці залучалися до посилення охорони державного кордону України, забезпечували зв’язком органи військового управління та налагоджували дружні стосунки з місцевим населенням. За словами військовослужбовців, громади у районах виконання завдань допомагали ремонтувати техніку, урізноманітнювали раціон домашніми харчами, допомагали амуніцією, такою як «розгрузки» тощо.

У військовій частині особовий склад зустрів командир окремої бригади зв’язку із хлібом-сіллю. А жінок-військовослужбоців ще й з квітами. Привітали повернення бойових побратимів заступники командира бригади, командири підрозділів, родини, близькі та друзі воїнів-зв’язківців.

- Наші військовослужбовці з честю виконали свій обов’язок, повернулися живими-здоровими, і це найцінніше для нас, - зазначив заступник командира. – Тепер у них буде вдосталь часу, аби відпочити та морально відновитися, провести час з сім’ями. А тоді вони продовжать службу у нашій частині. Сподіваюся, отриманий досвід буде корисним для нас усіх, а їхня робота у визначених районах наблизила перемогу та мир.
 
Про це повідомили у регіональному медіа-центрі МО України.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.