Будівництво на рівненському Пагорбі Слави відстоюватимуть у суді

Судове засідання за адміністративним позовом ПП «Офіс-дизайн» до Рівненської міської ради по незаконному будівництві на Пагорбі Слави відбудеться учетвер, 10 липня. Розпочнеться воно об 11 годині у Рівненському міському суді (вул. Шкільна, 1, суддя Крижова Оксана Григорівна).

Як повідомили у прес-службі Рівненської міської ради, згадана фірма домагається у судовому порядку оскаржити та скасувати два рішення Рівнеради. А саме:   „Про впровадження мораторію на забудову зони природних ландшафтів, обмеженої вулицями Київська і Костромська (парк „Дружба”)” від 15 травня 2014 року та „Про заборону структурам Виконавчого комітету Рівненської міської ради надавати вихідні дані на будівництво об’єктів нерухомого майна в зоні природних ландшафтів, обмеженої вулицями Київська і Костромська (парк „Дружба”), для розробки робочих проектів” від 15 травня 2014 року.
 
Нагадаємо, без скасування цих рішень Рівнеради продовжити будь-які будівельні роботи на місці самовільно захопленої території неможливо.
 
У зв’язку з цим, міська влада закликає громадських активістів, юристів та просто небайдужих до долі нашого міста громадян бути присутніми на відкритому судовому засіданні, а представників ЗМІ організувати всебічне висвітлення ходу цієї судової справи на кожному з її етапів.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.