Суд по скандальному будівництву у Рівному перенесли

Майже з годинним запізненням судове засідання щодо скасування мораторію на будівництво на Пагорбі Слави таки розпочалося. Щоправда, позивач на розгляд справи не з'явився.Відтак, суддя Оксана Крижова оголосила перерву до 25 липня.

Судове засідання мало розпочатися сьогодні, 10 липня об 11:00 годині.

У свою чергу депутат Рівнеради Олександр Лащук заявив клопотання про залучення його до розгляду справи в якості третьої особи. Він пояснив це тим, що саме він був автором тих проектів рішень, які оскаржують. Суддя пообіцяла розглянути його клопотання у присутності сторін.

Раніше декілька десятків громадських активістів прийшли до будівлі Рівненського міського суду на вулиці Шкільній, де об 11:00 годині мало відбутися слухання за адміністративним позовом ПП "Офіс-дизайн" до Рівненської міської ради щодо незаконного будівництва на Пагорбі Слави.

Позивач воліє у судовому порядку оскаржити та скасувати два рішення Рівнеради.

Після кількох хвилин очікування до журналістів і активістів вийшла секретар суду і повідомила, що судове засідання у цій справі перенесено. За її словами наразі суддя Оксана Крижова, котра мала розглядати цю справу, перебуває у нарадчий кімнаті та ухвалює рішення стосовно іншої справи. На який день перенесено слухання, працівниця суду не повідомила.

Активісти вважають, що позивач не очікував їхньої зацікавленості у справі й намагається зробити слухання закритим.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.