Учасники АТО з Рівненщини отримають безкоштовні земельні ділянки

Військовослужбовцям з Рівненщини, які беруть участь в антитерористичній операції у східних областях України виділять безкоштовні земельні ділянки.

Кабінет Міністрів України підтримав таку ініціативу Держземагенства України та зобов’язав МВС, СБУ, адміністрацію Держприкордонслужби, Міноборони, Управління державної охорони, адміністрацію Держспецзв'язку надати Держземагенству відповідні списки військовослужбовців.

Як повідомила начальник головного управління Держземагенства у Рівненській області Світлана Богатирчук-Кривко, кожен випадок надання земельної ділянки розглядатиметься в індивідуальному порядку:

- Земельні ділянки надаватимуться за місцем проживання учасника АТО і ми надаватимемо оперативну допомогу щодо оформлення документів і намагатимемось спростити процедуру отримання земельної ділянки. Відібрані земельні ділянки відносяться до земель запасу, і по можливості будуть виділені в межах населених пунктів. Призначення ділянок - для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. Намагатимемось, щоб вони були із наявними комунікаціями та інфраструктурою. За межами населених пунктів відібрані земельні ділянки поблизу міст та селищ, - повідомила Світлана Богатирчук-Кривко.

За її словами, загальна площа земельних ділянок становить 545,3 гектарів, в тому числі – для ведення садівництва і дачного будівництва – 289,8 га, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд – 255,5 га.

Відповідний план-графік надання земельних ділянок учасникам АТО затверджено наказом головного управління Держземагенства.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.