У Рівному забудовник через суд хоче знищити парк

Кілька десятків активістів пікетували сьогодні будівлю Рівненського міського суду. Приводом для цього став розгляд скандальної справи по будівництву на Пагорбі Слави.

Майже година очікування і судове засідання за позовом ПП «Офіс-дизайн» до Рівненської міської ради по незаконному будівництві на Пагорбі Слави розпочалося. Щоправда, ненадовго, адже позивач на розгляд справи не з’явився. Відтак, суддя Оксана Крижова оголосила перерву до 25 липня. Засідання має розпочатися об 11 годині.

На обурення активістів, чому розгляд справи затримали майже на годину, суддя пояснила, що судове засідання мало розпочатися об 11 годині 30 хвилин, а не як було анонсовано о 11 годині.

Нагадаємо, сьогодні об 11 годині у Рівненському міському суді мало відбутися засідання щодо оскарження «Офіс-дизайном» двох рішень Рівнеради. Зокрема, «Про впровадження мораторію на забудову зони природних ландшафтів, обмеженої вулицями Київська і Костромська (парк «Дружба»)” від 15 травня 2014 року та «Про заборону структурам Виконавчого комітету Рівненської міської ради надавати вихідні дані на будівництво об’єктів нерухомого майна в зоні природних ландшафтів, обмеженої вулицями Київська і Костромська (парк «Дружба»), для розробки робочих проектів» від 15 травня 2014 року. Тобто, фактично цими рішеннями Рівнерада заборонила проводити будь-які будівельні роботи на на місці самовільно захопленої території. Тепер фірма-забудовник у судовому порядку вимагає скасування цих рішень.
 
Як розповів юрист Рівненської міської ради Родіон Андрєєв, основним аргументом позивача у цій справі є те, що нині дійсний договір оренди на земельні ділянки, які знаходяться в межах території, де заборонили будівництво.

- Позивач посилається на те, що своїм рішенням міська рада порушує його право розпоряджатися цією землею. Договір оренди на ці земельні ділянки був укладений у 2008 році терміном на 50 років. Яке рішення прийме по цій справі суд важко сказати, я надіюся, що суддею об’єктивно будуть враховані всі докази, з’ясовані обставини справи та згідно чинного законодавства прийнято рішення, - зазначив Родіон Андрєєв.

Тим часом депутат Рівнеради Олександр Лащук заявив клопотання про залучення його до розгляду справи в якості третьої особи. Він пояснив це тим, що саме він був автором тих проектів рішень, які оскаржують. Суддя пообіцяла розглянути його клопотання у присутності сторін.

Також міська рада заявила клопотання про долучення у якості третьої сторони у справі управління земельних відносин.

У свою чергу активісти вважають, що розгляд справи спеціально затягується для того, щоб таємно прийняти рішення на користь позивача. Чим завершиться справа слідкуйте на сайті «ВСЕ».

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.