Хомко: на зливову каналізацію у Рівному треба сотні мільйонів

Проблема затоплення центра Рівного внаслідок потужних дощів існує уже десятиріччя. За словами міського голови Володимира Хомка, зливова каналізація там відсутня. Дощоприймачі у цьому районі міста врізані безпосередньо у господарсько-фекальну каналізацію.

- Нас рятує особливості рельєфу і те, що неподалік є річка. Як би це не звучало, але лайно із дощовою водою виливається у річку. Потрібно сотні мільйонів гривень для будівництва дощової каналізації. При нинішній фінансовій ситуації - це нереально. У нових районах вона є, бо у 80-х роках її побудували. В цілому у нас ситуація не критична, не така як у Житомирі чи Луцьку. Так, неприємна, але 2-3 години і вода спадає, це не катастрофа, - зауважив у коментарі сайту "ВСЕ" Хомко.

Чиновник зауважує, що комунальники роблять усе можливе - регулярно очищують дощоприймачі.

Нагадаємо, що 9 липня у результаті потужної зливи деякі вулиці Рівного були залиті водою. Зокрема і вулиця Шевченка, де розташоване Управління житлово-комунального господарства, яке опинилося у водному полоні.

Сайт "ВСЕ" зібрав відеосвідчення потопу. Рівень води був таким, що можна було пропливти вулицею. Власне так і вчинив один рівнянин.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.