Рівняни прибрали Басів Кут

Через велику кількість відпочиваючих швидко збільшується кількість сміття на пляжі. Тому учора, 9 липня, громадська організація «Рівненська Січ Війська Запорозького Великого Козацького Кола» провела генеральне прибирання території одного із найпопулярніших місць для  відпочинку рівнян - Басівкутське озеро.  

 ТзОВ «Санком-Рівне» також вирішив долучитися до акції. Підприємство виділило сміттєвий контейнер, ємкістю 20 м³.

- Наша організація завжди готова підтримувати подібні ініціативи зі сторони громади, адже саме ми повинні дбати про чистоту свого міста. І варто пам’ятати, що кожен повинен починати з себе, адже чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять, - каже директор ТОВ «Санком – Рівне» Святослав Євтушенко.

Коментарі

"поздно пить боржоми когда почки отвалились" - траба було зразу скидатись. Я доброволець, прийшов по своїй ініціативі, ні про які домовленості нічого не знав.

Готова Вам особисто, Марко, якщо я не помиляюсь у ціні 10 грн чи 15, на які Ви скинулись, віддати...мій телефон 0673636737. Домовлялись про все з Вашим кошовим, тому домовленості про рукавиці та мішки не було. Ми не магазин промтоварів і таких товарів у нас немає, тому були раді допомогти чим могли! І якщо ви не бачили контейнер: Ви взагалі учасник акції?? Куди сміття Ви виносили?

Контейнер ще був? І автомобіль? Я ж там не смітив. Щей на рукавиці скидався. Ми всі прибрали, а директор ТОВ «Санком – Рівне» Святослав Євтушенко піариться, що організація завжди готова підтримувати подібні ініціативи зі сторони громади.

А Ви вважаєте що контейнер для сміття - безкоштовний? І автомомобіль на воді їздить?
Вважаю що скинутись на рукавиці та мішки як мінімум мали ті громадяни які там насмітили!

"- Наша організація завжди готова підтримувати подібні ініціативи зі сторони громади" ............ але на мішки для сміття і рукавицы скидались самі прибиральники, моглиб забезпечити.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.