У Дубенському районі створюватимуть навчально-виховні комплекси

На Дубенщині, як і в будь-якому районі, в невеличких селах працюють школи, в яких навчається мало дітей. Аби створити гарантії перспективи існування цих шкіл, за умови функціонування додаткових шкільних автобусів та програм оптимізації освіти, в Дубенському районі взято курс на створення навчально-виховних комплексів, в структурі яких будуть поєднані школи і дитячі садочки.

За словами начальника відділу освіти Дубенської райдержадміністрації Галини Вознюк створення НВК має багато плюсів, серед яких, крім збільшення кількості дітей, що дає гарантії подальшого функціонування освітнього закладу, це і перспектива наступності виховання та навчання, а також створення додаткових робочих місць. Первинне рішення про створення НВК належить громаді. Після прийняття відповідного рішенням сільськими радами, другим етапом створення таких закладів є рішення сесії районної ради.

Навчально-виховні комплекси вирішили створити депутати Сатиївської, Птицької та Семидубської сільських рад у Костянці, Тростянці, Жорнові та Підлужжі. Ці рішення одноголосно підтримали депутати Дубенської районної ради на пленарному засіданні сесії 9 липня.

Відтепер в Дубенському районі побільшає освітніх закладів, які виховуватимуть та навчатимуть дітей. Водночас ця реформа,  завдяки збільшенню кількості дітей в навчальному закладі, забезпечить подальші перспективи функціонування такої освітньої установи. Про це повідомляє прес-служба Дубенської районної ради.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.