У Рівному розроблятимуть бренд міста

Роботу над розробкою бренду міста розпочинають у Рівному. Перша аналітична зустріч з цього приводу відбудеться 11 липня о 10 години у сесійній залі Рівненського міськвиконкому Виконавчий комітет Рівненської міської ради в рамках реалізації транскордонного проекту «Розвиток малого та середнього підприємництва міст Рівного та Любліна».

Одним із основних завдань реалізації проекту є створення та просування бренду Рівного спільно із громадою міста. 

Уже кілька років, розробляючи стратегію Рівного та регіону, зачіпалась тема бренду. І поки шукали правильні методики, спеціалістів та необхідне фінансування, такі міста як Дніпропетровськ, Харків, Львів, Луцьк яскраво заявили про свої брендовані міста та не покладаючи рук працюють над їх популяризацією та просуванням. 

За час роботи над брендом також відбуватимуться заходи із широким залученням громадськості міста, соціологічні опитування, мозкові штурми, конкурси на логотип та гасло. Метою такого залучення є створення «живого бренду», що нестиме в собі кращі думки, побажання, бачення кожного рівнянина щодо майбутнього розвитку нашого міста. Міста не менш відкритого світові, ніж інші українські міста. 

До участі в заході запрошені громадські діячі, освітяни, науковці, бізнесмени, активна молодь, депутати та представники місцевих органів влади. Можливість долучитись до творення однієї з важливих сторінок життя нашого міста дозволить заявити про Рівне, як про європейське місто. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.