Мера Рівного попросили залучити до допомоги армії рекламу

Група волонтерів "Допомога армії "Рівне", Благодійний фонд "Скарбниця надії", Благодійний фонд "Руєвит", ГО "Громада Сарненщини", ГО "Поліська Січ" зробили відкрите звернення до мера Рівного Володимира Хомка.

"Група волонтерів "Допомога армії-Рівне" вже впродовж двох місяців здійснює у Рівному збір благодійної допомоги для військових. Ця допомога армійцям дуже потрібна, адже з Рівненщини до лав ЗСУ призвано майже 1,5 тисячі мешканців краю. Всю роботу волонтери проводять в чіткій координації та тісній співпраці з керівництвом військових частин та рядовими солдатами зокрема. Ми знаємо потреби солдатів та з усіх сил намагаємось допомогти їм максимально швидко. Підтримують волонтерський рух Рівненська ОДА та міська влада Рівного. 

За час збору допомоги волонтерами вдалося відправити нашим бійцям десятки тонн продуктів, обмундирування та засобів захисту. Крім того відбувається і збір готівкових коштів. На рахунки благодійного фонду "Скарбниця надії" надійшло більше ніж 440 тис.грн. Також майже 30 тисяч гривень зібрали волонтери групи "Допомога армії – Рівне". Тим часом громадські організації ГО "Громада Сарненщини" та "Поліська Січ" зібрали понад 280 тисяч гривень. Всі кошти витрачаються прозоро та найнагальніші потреби рівненських солдатів. Для захисників вітчизни закупляють бронежилети, шоломи, форма, взуття, пристрої нічного бачення, тепловізори. Кожна зібрана копійка витрачається на придбання найнеобхідніших речей, які рятують життя наших воїнів. Отримуючи підтримку від мешканців краю, хлопці чітко знають кого вони захищають і за кого воюють на Донбасі. 

Діяльність волонтерів висвітлюються в місцевих та всеукраїнських ЗМІ. Однак, частина мешканців міста не поінформована про ініціативи волонтерів та можливість допомогти. Благодійному руху потрібна інформаційна підтримка рекламних агентств, власників площин зовнішньої реклами. Сподіваємось, що серед них є справжні патріоти своєї країни та свого міста. Які розуміють, що навіть маленький добрий вчинок наближає перемогу та мирне життя в Україні. 

Хочемо нагадати рекламістам, що під час військової та економічної нестабільності рекламний бізнес страждає чи не в першу чергу. Тому представники цієї галузі, як ніхто мають бути зацікавленні в скорішому становленні миру. Ми не просимо їх допомагати солдатам коштами. Ми просимо долучитися своєю продукцією та працею. А саме, роздрукувати та розмістити на вільних рекламних площинах (сітілайти, білборди) рекламу благодійного фонду "Скарбниця надії", який за підтримки влади збирає гроші для допомоги військовим. Волонтери не можуть цього зробити самостійно, бо кожну зібрану копійку та людські зусилля спрямовуємо на допомогу силам АТО. 
Звантажити розроблені рекламні макети можна тут: 
http://www.ex.ua/view/79444741

Володимире Євгеновичу, просимо Вас звернутися до рекламний компаній та власників рекламних площин з проханням допомогти волонтерами. Просимо закликати їх не бути байдужими та власною працею долучитися до підтримки рівненських вояків", - йдеться у зверненні.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.