У Городищенській колонії для засудженого облаштували студію звукозапису

Засуджений Віталій Тарасевич, який відбуває покарання в Городищенській виправній колонії управління ДПтС України в Рівненській області (№96), не припиняє займатися творчістю навіть у стінах даного закладу. Він складає тексти пісень у музичному стилі «Хіп-хоп», та самостійно їх виконує.

Про це повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Рівненській області.

Для того аби засуджений мав можливість професійно записати власну композицію, в кімнаті психоемоційного розвантаження установи облаштували невеличку студію звукозапису та запросили спеціаліста від місцевого хіп-хоп гурту для підготовки та підключення відповідної апаратури.

Захід також відвідали представники місцевих засобів масової інформації. Засуджений з задоволенням поділився з представниками ЗМІ своїми думками та планами на майбутнє.

- Дане заняття захоплювало мене ще до того, як потрапив в установу. Тексти пишу сам, а от музику допомагають підбирати друзі. Дякую адміністрації установи за надану можливість звукозапису, - ділиться думками засуджений Віталій.

В установі засуджені захоплюються різними напрямками творчості, багато з них беруть участь в різноманітних конкурсах. Адміністрація установи в свою чергу всіляко сприяє тому, аби засуджені, опинившись в умовах обмежень, продовжували розвивати свої таланти.

-Це перший випадок, коли в даній установі засуджений професійно записує власну композицію. При першій же можливості організували даний захід, адже творчий розвиток людей, які у свій час оступилися є однією із запорук виправлення, - розповідає заступник начальника з СВПР Городищенської колонії Вадим Ярмощук. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.