З терористами борються навіть рівненські жінки-зв'язківці

Близько двох десятків зв’язківців повернулись сьогодні зі східної України. У полку зв’язку їх зустрічали колеги та родичі з усіма урочистостями. Впродовж двох місяців дівчата забезпечували зв'язок українським військовим у зоні АТО.

Молоді, проте мужні дівчата у військовій формі не розповідають про складнощі своєї роботи та страх, а лише повторюють, що забезпечувати зв'язок – це їх робота. Місце перебування та особливості їх роботи  - це державна таємниця, тому дівчата були небагатослівними.

Військові переконані, що роботу зв’язкового краще виконують жінки, тому що вони мають кращий слух.

Телеграфіст 27-річна Наталія розповіла, що на Сході зв’язківці були забезпечені всім необхідним:

- У місці, де ми виконували свої завдання велись бойові дії. Ми жили у польових умовах: в приміщеннях,  в автомобілях, в палатках. Перебуваючи на службі у Рівному нас готували до цього, тому пристосуватись до бойових умов було нескладно. Адже щороку ми виїжджали із військової частини на навчання.

20-річна Ірина готова повернутись у зону АТО у разі потреби:

- Там де я перебувала бойові дії не велись. Переважно ми жили у приміщеннях. Нашим завданням було передавати інформацію, тому в екстремальні ситуації ми не потрапляли.

21-річна Олеся у зоні АТО працювала 2 місяці також розповіла небагато:

- Ми виконували свої обов’язки на бойових постах. Ми військові і звикли до польових умов. Я мріяла служити у Збройних Силах України з дитинства, тому вважаю, що на війні ми повинні допомагати нашим чоловікам.

Далі дівчата поїдуть додому відпочивати, але у разі потреби готові повернутись на схід виконувати свій обов’язок.

Ключові слова: 

Коментарі

Це не правда що дівчата були у зоні АТО вони собі навіть і не уявляють що там коється!!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.