У рівненському торговому центрі гасили пожежу

11 липня відбулися тактико-спеціальні навчання в торговельно-розважальному центрі «Злата Плаза». Головна мета даних тренувань - відпрацювання організації та тактики гасіння пожеж, ліквідації надзвичайних ситуацій на об'єкті з масовим перебуванням людей.

Цей об’єкт було вибрано не випадково, адже щодня його відвідує десятки тисяч людей, а в торговельних залах та складських приміщеннях знаходяться тонни горючих товарів. Крім того, заклад розміщений в центрі міста.

В ході проведення практичного відпрацювання оперативних дій, до місця виникнення умовної пожежі прибули чергові підрозділи Держслужби з НС, медики та співробітники МВС. За зовнішніми ознаками, пожежа виникла в середині торгівельного центру.

Черговим персоналом було проведено термінову евакуацію відвідувачів. Вогнеборці в апаратах захисту органів дихання зайшли всередину приміщення та вивели на свіже повітря 6 осіб з обслуговуючого персоналу, що самостійно не могли вийти із зони задимлення. Врятованих відразу передали до рук медиків. Тим часом інші відділення бійців Держслужби з НС швидко ліквідували умовну пожежу.

Внаслідок злагоджених та оперативних дій вогнеборців вогонь не встиг поширитися на весь торгово-розважальний центр. Загалом у навчаннях було задіяно 5 одиниць спеціальної та пожежно-рятувальної техніки та понад 20  чоловік служб швидкого реагування міста Рівного.

За словами начальника управління реагування на надзвичайні ситуації ГУ ДСНС у Рівненській області підполковника служби цивільного захисту Сергія Павловського, подібні навчання є важливим етапом у підготовці до ліквідації справжніх надзвичайних ситуацій, гасіння пожеж на об’єктах з масовим перебуванням людей, бо саме завдяки навчанням рятувальники отримують практичні навички та відпрацьовують теоретичні знання. Про це повідомляє ГУ ДСНС в Рівненській області.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.