ВНЗ Рівненщини готові до прийому документів від абітурієнтів

11 липня у всіх вищих навчальних закладах країни стартувала вступна кампанія.  Цьогоріч вона розпочалась на 10 днів пізніше, у зв’язку із ситуацією у східних областях країни.

Вищі навчальні заклади Рівненщини 11 липня вчасно розпочали прийом документів від абітурієнтів. Про те чи готові  приймальні комісії до великої кількості майбутніх студентів переконались представники обласного штабу «Вступна кампанія 2014».

За словами в.о. начальника управління освіти і науки Рівненської ОДА Петра Коржевського, ВНЗ області  готові приймати документи на вступ, а в   приймальних комісіях вишів абітурієнт може знайти усю необхідну інформацію.

Аби не створювались черги біля навчальних закладів освітяни  акцентують,  документи приймуть  в  усіх майбутніх студентів, і незалежно в який день  абітурієнти їх подадуть – чи в перший, чи в останній.

 Вступна кампанія триватиме впродовж трьох тижнів і завершиться 1 серпня. Вступники з Донецької та Луганської областей можуть подавати заяви та документи до 12.00 год. 15 вересня (для вищих навчальних закладів Донецької та Луганської областей).

Детальніше про умови прийому можна дізнатись на сайті МОН за посиланням   http://www.mon.gov.ua/ua/news/33507-umovi-priyomu-do-vischih-navchalnih-zakladiv-ukrayini-v-2014-rotsi Про це повідомляє прес-служба управління освіти  і науки Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.