У Рівному перенесли суд по людині Януковича, яка фінансувала антимайдан

11 липня в Рівненському господарському апеляційному суді відбувся розгляд справи щодо зміни керуючого на Ливарному заводі Євгена Козакова. Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» написав громадський активіст Роман Мартин.

Зокрема, він зазначив, що  керівника заводу підозрюють у тому, незаконно захопив підприємство, продав значну частину обладнання та фактично порізав завод на металолом. На виручені кошти, зі слів персоналу, пан Козаков фінансував антимайдан під час революції.

«Якщо не вдаватися в деталі, то наразі є три сторони: дві приватні структури зі сходу, які хочуть свого ліквідатора, та держава в особі Прокуратури, Рівненської райради і пенсійного фонду, які прагнуть відновити роботу підприємства. Заслухавши сторони, судді прийняли рішення перенести розгляд питання. Варто відзначити активну позицію Рівненського УНСО. Хлопці та дівчата дуже оперативно відреагували на заяву працівників заводу про те, що людина-Януковича Євген Козаков незаконно захопив підприємство, продав значну частину обладнання та фактично порізав завод на металолом. На виручені кошти, зі слів персоналу, пан Козаков фінансував антимайдан під час революції. Громадські активісти в дуже зрозумілій формі пояснили Євгену та його охоронцям, що так робити не варто», - пише Роман Мартин.

Коментарі

Слава Нації!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.