Сьогодні рівнян безкоштовно консультуватимуть у парку

Щонеділі в парку відпочинку «Хімік» поряд з фонтаном рівняни отримали змогу чути відповіді на злободенні питання. А разом з ними й фахові консультації юристів, медиків, депутатів, а також представників інших галузей. 

Громадська приймальня за сприяння ГО «Рівненський громадський контроль» під відкритим небом цієї неділі проводитиметься вже втретє. Як зазначають її організатори, мають на меті зробити цей захід регулярним, оскільки формат консультацій, який вони запропонували, довподоби рівнянам.

- У рамках діяльності «Рівненського громадського контролю» ми щоденно отримуємо десятки листів та звернень, у яких люди просять допомоги чи консультації. Відтак, ведемо моніторинг проблем, з якими доводиться стикатися рівнянам, знаємо, що здебільшого їх цікавить і за що болить. Організовуючи наш захід, ми сприяємо підняттю правової освіченості громадян, адже часто вони не знають своїх законних прав, а відтак не можуть вимагати того, що по праву їм належить, - розповідає голова громадської організації «Рівненський громадський контроль» Дмитро Якимець. 

А для того, щоб відкрита громадська приймальня була не лише корисною, а ще й приємною, рівнянам пропонують взяти участь в інтелектуальних вікторинах та конкурсах з призами. 

Також під час заходуактивісти приділятимуть особливу увагу темі підтримки українських військовослужбовців, які наразі протистоять терористам. 

Окрім того, щоб захисники Вітчизни відчули підтримку громади, буде розмішено мотиваційний банер. На ньому вказуватимуться реквізити благодійного фонду "Скарбниця надії", туди рівняни й зможуть внести свою допомогу. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.