Рівненські банки встановлюють "кредитні канікули" для військових у зоні АТО

У Рівному відбулася інструктивно-методична нарада з питань оборони мобілізаційних заходів у Рівненській області. Також у рамках дійства розглядалося питання соціально-полбутових питань військовослужбовців, які беруть участь у бойових діях. Зокрема розглядали питання кредитної заборгованості військових у зоні АТО.

На інструктивно-методичній нараді було розглянуто питання у два блоки.

Щодо першого блоку – з’ясовано, що про часткову мобілізацію у Рівненській області повідомлено 20 тисяч 777 тисяч військовозобов’язаних. З них 40% - не з’явилися на місце призначення.

- Люди з різних причин ігнорують повістки. Згідно статистичних даних – 1330 чоловік звільнені від військових зобов’язнень  за станом здоров’я. Наразі серед тих, хто не прибув до пункту призначення відкрито 11 кримінальних проваджень, - розповідає військовий комісар Рівненського обласного військового комісаріату Дмитро Оксенюк.

Щодо формування територіального батальйону «Горинь», згідно слів командира батальйону Олесандра Цись, - він оснащений бойовим злагодженням у повному обсязі. А задля покращення військової підготовки бійців – на навчання були запрошені військові, які мали досвід воювати у Афганістані та Ірані.

Основною темою другого блоку стало питання заборгованості військовослужбовців перед банками України.

- Національний банк України звертався до усіх українських банків із проханням піти на зустріч і полегшити банківський тягар військовим у зоні АТО. У зв’язку з цим кожен банк впровадив «кредитні канікули», та наголосили, що наростання кредитних відсотків буде призупинене. Однак для замороження боргу військовому потрібно звернутися у банк, - каже начальник управління НБУ в рівненській області Іван Чух.

У ході дійства обговорили волонтерську діяльність Рівного щодо допомоги військовим у зоні АТО.

- Волонтерська робота благодійних організацій у Рівному повинна координуватися. Саме тому я пропоную штаб швидкого реагування при облраді, - каже депутат Рівненської обласної ради Юрій Сосюк.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.