У Рівному влаштували патріотичний дитячий фестиваль на підтримку військових

Благодійний дитячий фестиваль на підтримку військовослужбовців, які нині перебувають в зоні антитерористичної операції проходить сьогодні у Рівному. Долучилися до нього чимало рівнян.  

Написання побажань для військових, продаж патріотичних футболок та інших атрибутів з українською символікою, козацька кухня, виступи рівненських артистів та інше можна побачити в козацькому таборі «Гайдамаки», де проходить захід.

Як розповіла співорганізатор фестивалю, голова правління благодійної організації "Фонд Руєвит" Діана Гордійчук, у звязку з погодніми умовами чимало заходів, які були заплановані довелося відмінити.

- Через трагедію, яка сталася на сході ми ще відмінили всі розважальні заходи, які мали відбуватися у рамках фестивалю. Проте рівняни активно долучаються до заходу та підтримують нашу ідею допомоги військовим. Зокрема, гості фестивалю можуть придбати сувеніри та футболки з патріотичною символікою. Якщо рівняни принесуть футболку з собою, то малюнок на ній малюють безкоштовно. Окрім того, під час фестивалю відбуваються виступи рівненських виконавців Христини Панасюк ,Романа Гелетія, Андрія Лящука та гурту «Не вічні». Вони виконують патріотичні пісні. Також під час заходу волонтери збирають кошти, які будуть витрачені на потреби наших військових. А маленькі учасники заходу малюють малюнки та готують сувіт з побажаннями, який буде переданий солдатам, - зазначила Діана Гордійчук.

Долучитися до фестивалю можна сьогодні до 18 години у таборі «Гайдамаки», що на вулиці Млинівська, 24 у Рівному. А вже завтра організатори фестивалю озвучать скільки коштів було зібрано для військових.

Коментарі

Як член організації РУЄВИТ я вам відповім,що продукти та інше (камуфляж,шоломи та ін.) доставляється адресно туди,де є крайня необхідність,причому все передається,як кажуть,з рук в руки. Ось інформація з однієї з поїздок,де наш волонтер,ризикуючи життям,все-таки відвіз груз http://ruevit.org.ua/index.php/10-novini/17-misiya-vikonana

це все добре, та питання стоїть: саме яким військовим така допомога? На Сході останнім часом "проявляють" себе бійці Нацгвардії (наркомани та алкаші з Майдану), яким надто велика увага приділяється столичними чиновниками. Щодня їм надходять з України "ешелони" різноматних харчів та ін. Та дивує те, що жадібні бійці не діляться з тамтешніми жителями, навіть буханкою хліба. Проганяють їх, вдогонку посилаючи ... Та це ще півбіди. Не вкладається в голові те, що вони відкрито займаються мародерством (чимало вільних помешкань нині там залишилося). От такі бійці Нацгвардії!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.