У Корецькому районі відкривають нові дошкільні групи

Корецький район – серед кращих у вирішенні освітніх проблем. Таку оцінку дав перший заступник голови ОДА Юрій Приварський під час робочого візиту до Кореччини. У районі, завдяки створенню навчально-виховних комплексів, вирішують проблему незаповнених сільських шкіл.

Для прикладу, у Користівському НВК створили дошкільну групу на 25 місць. Для діток відвели спальні та ігрові кімнати, закупили новенькі меблі, посуд та ігрове обладнання. За словами директора Євгенії Філінської, використання незадіяних шкільних приміщень дозволило зменшити фінансове навантаження на заклад. Адже зі збільшенням кількості дітей, зростають видатки на школу. Водночас, у планах місцевої влади – до 1 вересня розпочати на базі НВК роботу додаткової групи для 20 дошкільнят.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, загалом, у Корецькому районі функціонує 11 навчально-виховних комплексів.

- Минулого року ми виробили напрямок – охопити якомога більше дітей дошкільною освітою. Нині 55 відсотків дітей відвідують дитсадки. Продовжуємо цю роботу і цьогоріч, - розповів голова Корецької РДА Михайло Волинець. - Нових закладів не будуємо, а відкриваємо дошкільні групи на базі сільських навчальних закладів. Створення НВК дозволяє на місцях зекономити бюджетні кошти, адже можна ефективно використати площі та заощадити на комунікаціях і харчоблоках.

Юрій Приварський відмітив позитивний приклад Корецього району у вирішенні освітніх проблем.

- Реорганізація малочисельних шкіл у НВК дозволяє не лише економити бюджетні кошти, але і вирішувати соціальні проблеми громад. Адже більше дітей зможуть отримати дошкільну освіту, а їхні батьки – реалізувати своє право на працю. До того ж у всіх навчальних закладах проводяться серйозні заходи енергоефективності, - підсумував Юрій Приварський.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.