Рівненські рокери перетворять гітари на зброю

До допомоги армії у Рівному вирішили долучитися навіть неформальні молодіжні рухи. Так, 19 липня рівненські рокери у МПК "Текстильник" проведуть фестиваль "Рок проти війни". Всі зібрані кошти хлопці витратять на придбання оптики та амуніції для військових.

Як розповів на прес-конференції організатор фестивалю Сергій Мациборко, музиканти самі вирішили провести захід на підтримку армії.

- На наш заклик відгукнулися гурти "Mangust", "Far In Hate", "Extasy", "Supermario", "Palestina", "Postfactum", - розповів Сергій Мациборко. – разом ми збираємось не розважити публіку, а донести до людей потребу підтримувати свої солдатів. Наша зброя – це гітара і хочмо допомогти хоч так. Всі кошти зібрані від продажу квитків будуть відправленні за закупівлю амуніції для військових. У цьому ми координуємося з групою волонтерів "Допомога армії – Рівне".

Підтримали ініціативу вирішило і керівництво МПК "Текстильник". Тут не тільки надали зал для проведення фестивалю, а й готові розмістити у себе в холі пункт збору допомоги для військових. Працюватиме він з 9:00 до 21:00. Сюди рівняни зможуть приносити передачі військовим.

- Наш колектив долучався до збору речей для віськових разом з міською владою. Наш "Бревіс" виступав перед віськовими на полігоні. Ми готові підтримувати свої солдатів і надалі, - розповів директор МПК "Текстильник Тарас Максименко.

Фестиваль "Рок проти війни" відбудеться Міському палаці культури "Текстильник" 19 липня. Акцію підтримають, такі гурти як: "Етно XL", "Mangust", "Far In Hate", "Extasy", "Supermario", "Palestina", "Postfactum". Квитки можна прдбати в касі МПК "Текстильник". Вартість  - 50 грн. Інформація про фестиваль http://vk.com/event73763375

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.