У Рівному подякували підприємцям, які підтримують армію

Рівненська міська влада дякує підприємцям, які зголошуються допомогти у розміщенні, друці та поклейці інформації про допомогу для українського війська.

На минулому тижні до міського голови Рівного Володимира Хомка звернулася група волонтерів (Благодійний фонд "Скарбниця надії", Благодійний фонд "Руєвит", ГО  "Громада Сарненщини", "Допомога армії "Рівне", ГО "Поліська Січ") з проханням виділити у рівненських житлово-комунальних підприємствах приміщення для представників благодійних організацій з метою збору коштів та речей для військових. 

Такі приміщення було виділено та облаштовано за наступними адресами:

- товариство "Червоний хрест", вул. Драгоманова, 9

- ЖКП "Покровське", вул.Гребінки, 8а

- ЖКП "Галицьке", вул. Відінська, 40а,

- ЖКП "Сонячне", вул. Вербова, буд.20

- ЖКП "Перспективне", вул.Будівельників, 1

- МПК "Текстильник" вул. Гагаріна, 6

Також міський голова вирішив питання виділення рекламних площин (білбордів), на яких розміщуватиметься соціальна реклама про збір коштів на бронежилети, ліки, тепловізори, шоломи та іншу амуніцію для наших військових.

У той же час міська влада Рівного закликає усіх небайдужих підприємців долучитися до цієї ініціативи. Адже якщо не усі можуть бути солдатами – давайте їм допомагати хто чим зможе!

Нагадуємо про окремий рахунок в банку Благодійного фонду "Скарбниця надії", який відкрито для збору коштів на засоби захисту для солдатів.

Благодійний фонд "Скарбниця надіі":

код ЄДРПОУ 37685693
р/р 26007336789202
АТ "УкрСиббанк"
МФО 351005
 
Призначення платежу: Добровільна пожертва для надання допомоги Збройним Силам України. Пожертву можна перерахувати в будь-якому відділені „УкрСиббанку” та інших банків на території України.

Про це повідомили у прес-службі Рівненської міської ради.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.