Косметичний центр "LaCrima"

Стати красунею та повернути тілу красиві форми, допоможе безопераційна ліпосакція та обгортання тіла з косметикою королівства Монако "RENEVE". У Рівному такі послуги надає косметичний центр "LaCrima", який знаходиться за адресою: вулиця Київська, 21, офс 306/1.

Основними видами безопераційної ліпосакції є:

1) кавітація, основою якої є ультразвукові хвилі, які спричиняють цикли розширення і стискання. Тобто простими словами, кавітація – це вплив ультразвуком на жирову клітину, її розщеплення та виведення з організму природнім шляхом. Результат є миттєвий, видимий у об’ємах, а головне, жирова клітина не відновлюється. 
для закріплення результату та як заключний етап варто скористатися процедурами вакуумно-роликового масажу та триполярного радіоліфтингу.
2) Основними фізіологічними ефектами,які Ви отримаєте від вакуумно-роликового массажу, є: покращення мікроциркуляції, посилення лімфовідтоку, активація метаболізму, посилення постачання тканин киснем, і, як результат, покращення живлення шкіри і прилеглих тканин.
3) тріполярний радіоліфтинг (TriPolar) рекомендований для шкіри обличчя та шиї. Дана система процедур забезпечує відновлення коллагенового каркаса дерми, забезпечує стійкий ефект омолодження шкіри, що виражається в скороченні її площі, поліпшенні тургора і зниженні довжини і глибини зморшок.

Процедура обгортання у косметичному центрі "LaCrima" проводиться із використанням якісної та ефективної косметики королівства Монако - "RENEVE", а саме "Lipomer" - інноваційна багатофункціональна лінія для корекції целюліту, відновлення пружності шкіри та зміцнення тканин в цілому. 

Обгортання "RENEVE" на основі мінеральної глини і есенціальних масел мають виражену ліполістичну, детоксикуючу і тонізуючу дію. Вони дозволяють у короткі терміни скорегувати контури тіла, зменшити об'єми і зміцнити шкіру. Завдяки мультиактивним компонентам (AlgoRedux, таурин, кофеїн, карнітин, Глік-протеїновий комплекс) контури тіла вирівнюються, зникають прояви целюліту, а шкіра тонізується,зволожується та набуває пружність, гладкість і ніжність королівського оксамиту.

Наші контакти: Чугай Тетяна Пилипівна
тел: (095) 400-26-66, 43-30-13.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.