У Дубенському районі відкрили дитячий садок

14 липня голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов взяв участь в урочистому відкритті дитячого садка у селі Дитиничі Дубенського району. Вихованцям закладу Михайло Кириллов подарував музичний центр та побажав бути завжди щасливими та усміхненими, а, головне, – вірити в майбутнє.

Заклад відкритий на базі старого дитячого садка, де замінено вікна, підлогу, стіни, систему опалення, встановлено твердопаливний котел та закуплено меблі.

Як повідомили з Рівненської облради, загальна вартість виконаних робіт становить 340 тис. грн. із районного та сільського бюджетів. Особлива заслуга у відкритті закладу місцевих благодійників, зокрема СВК ім. Лесі Українки, які на суму 11 тис. грн. подарували холодильник, морозильну камеру та іншу необхідну побутову техніку.

Сільська громада завдячує вирішенню актуального соціального питання Плосківському сільському голові Сергію Женевському. Завдяки його старанням це вже третій дитячий дошкільний заклад на території Плосківської сільської ради. Потреба у ньому назріла давно, оскільки найближчий дитсадок знаходиться за три кілометри. Отож, до першої групи зараховано 25 дітей. Після вирішення питання довозу, буде відкрито ще одну групу, запевняє Плосківський сільський голова Сергій Женевський.

Голова Дубенської районної ради Олександр Дехтярчук стверджує, що й надалі в районі буде розширюватися мережа дошкільної освіти. Зокрема, на Дубенщині, як і в будь-якому районі, в невеличких селах працюють школи, в яких навчається мало дітей. Аби створити гарантії перспективи існування цих шкіл, за умови функціонування додаткових шкільних автобусів та програм оптимізації освіти, в Дубенському районі взято курс на створення навчально-виховних комплексів, в структурі яких будуть поєднані школи і дитячі садочки. Створення НВК має багато плюсів, серед яких, крім збільшення кількості дітей, що дає гарантії подальшого функціонування освітнього закладу, це і перспектива наступності виховання та навчання, а також створення додаткових робочих місць. Навчально-виховні комплекси вирішили створити депутати Сатиївської, Птицької та Семидубськоїсільських рад у Костянці, Тростянці, Жорнові та Підлужжі. Ці рішення одноголосно підтримали депутати на пленарному засіданні сесії Дубенської районної ради 9 липня.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.