Аби доправити дітей зі сходу на Рівненщину провели рятувальну операцію

Цілу рятувальну операцію у Рівненській області провели цієї неділі керівники області, правоохоронці та рятувальники.

13 липня з Донецької області на Рівненщину для відпочинку та оздоровлення громадські активісти запросили 28 дітей. Втім, організатори забули зустріти школярів на залізничному вокзалі у Тернополі, куди ті приїхали потягом, - повідомили з Рівненської ОДА.

Коли стало відомо, що дітей ніхто не зустрів оперативно у ситуацію втрутилися керівники Рівненщини. Через кілька годин у супроводі працівників ДАІ та рятувальників дітей привезли до оздоровчого табору "Волошки", що у Рівненському районі.

- Деякі громадські організації безвідповідально поставилися до відпочинку дітей з Донецької області на Рівненщині. Але завдяки злагодженій роботі нашого координаційного штабу, де залучені і працівники ДАІ і рятувальники, дітей оперативно привезли на Рівненщину, ще й по дорозі нагодували, - повідомив сьогодні журналістам на прес-конференції голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок.

- Зараз у таборі відпочивають діти ще й зі Львова та інших міст України. Вони разом співають гімн України та хочуть миру на нашій землі, - розповів директор оздоровчого табору "Волошки" Валентин Деркач.

Сьогодні дітей з Донеччини у "Волошках" відвідав заступник голови Рівненської облдержадміністрації Олександр Савчук.

- Поспілкувавшись з дітьми я почув, що вони хочуть відвідати рівненський зоопарк. Я підтримую їх ініціативу і у четвер ми повеземо туди дітей. Заберемо ще й діток з Луганської області, які нині відпочивають у оздоровчому таборі "Сигнал". Всі діти зі Сходу приїхали до нас не лише відпочивати, а хоч трішечки призабути те, що відбувається в них вдома, тому ми зобов’язані їм забезпечити гідний і цікавий відпочинок, - зауважив Олександр Савчук.

- Хочу звернутися до мешканців Рівненщини: якщо ви запрошуєте дітей зі Сходу України оздоровлюватися чи відпочивати в нашій області, але при цьому не можете забезпечити їм приїзд та розміщення - то звертайтесь до координаційного штабу при обласній державній адміністрації. Сподіваюся, що такі випадки більше не повторяться. А хто винен у цій ситуації - обов’язково з’ясуємо», - наголосив Сергій Рибачок.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.