Корецькі сири готують до європейських ринків

Підприємства Рівненщини вже готуються до європейських ринків. Для цього вони нарощують свої виробничі потужності, закуповують сучасне обладнання. Так, нещодавно на ТОВ "Еко-дар", що на Кореччині, встановили нову виробничу лінію закритого типу, котра відповідатиме європейським стандартам якості, - повідомили з Рівненської ОДА.

- Готуємося до того, аби пройти усі стандарти ЄС і отримати акредитацію, - розповів директор Давід Богашвілі. Між тим вже є попередні домовленості щодо поставок до Чехії та Греції. Нині в асортименті підприємства, яке щодоби виробляє понад тонну сиру, – більше 10 різновидів цієї продукції.

За словами голови Корецької РДА Михайла Волинця, завдяки таким підприємствам вдається створювати нові робочі місця, наповнювати бюджет, адже тільки з початку року обсяги виробництва зросли на 30 відсотків.

- Кореччина показує високі темпи соціально-економічного розвитку, - зазначив перший заступник голови ОДА Юрій Приварський під час робочої поїздки у район. - Тільки за результатами І півріччя район зайняв перше місце загальнообласного рейтингу. До того, нині у місцевих підприємств з’явилася можливість знайти нові ринки збуту продукції, яку дає нам співпраця з ЄС.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.