На добудову школи у Кузнецовську потрібно 110 мільйонів

Тисяча дітей у Кузнецовську чекають на нову школу. Саме стільки може розмістити школа-довгобуд у мікрорайоні «Перемоги» у Кузнецовську. Щоправда її будівництво зупинилося у 2002 році через припинення фінансування з НАЕК «Енергоатом». Цей об’єкт відвідала спеціальна комісія на чолі з головою Рівненської ОДА Сергієм Рибачком.

- Сьогодні діти Кузнецовська навчаються у дві зміни у садочку, після чого з 5 по 11 клас переходять до гімназії, - розповів комісії в.о. міського голови Кузнецовська Ігор Куц. – У той же час школа-довгобуд здатна розмістити понад тисячу дітей. Однак на її добудову, за разрахунками будівельників, потрібно 110 мільйонів гривень.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, кузнецовська школа-довгобуд має усі шанси потрапити до реєстру об’єктів соціальної інфраструктури, який вже почали формувати у Рівненській області.

-У цю школу вже вкладені великі державні кошти, які поки що нікому користі не приносять. Я бачу вихід з цієї ситуації у співфінансувані будівництва з обласного та районного бюджетів, та з НАЕК «Енергоатом». Для цього я запланую поїздку у Київ разом з міським головою Кузнецовська та генеральним директором РАЕС. Спільними зусиллями будемо шукати можливості, як добудувати школу, аби забезпечити громаду Кузнецовська необхідним навчальним закладом, - зазначив під час робочої поїздки до Володимирецького району Сергій Рибачок.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.