Рівнянам показали сміттєпереробний завод

15 липня відбулася перша екскурсія на сміттєпереробний завод, що знаходиться у Бармаках. Шістнадцять рівнян, які бажали відвідати завод, зібралися об 11:30 на майдані Незалежності у Рівному, звідки бусом поїхали на місце екскурсії.  Розпочалася вона о 12.00 і тривала близько 2-х годин.

Недоїжджаючи до заводу знаходиться сміттєзвалище, де рівняни мали можливість побачити, куди відзвозять їхнє сміття, після того, як вони викинули його у контейнер. Директор ТзОВ «Санком-Рівне» Святослав Євтушенко розповів допитливим рівнянам про нагальні проблеми сміттєзбирального полігону, а саме про те, що він вже давно вийшов з експлуатації, що сміття при високій температурі повітря здатне до загоряння, виділяючи при цьому небезпечний для життя людини діоксин, яким був отруєний екс-президент Віктор Ющенко. Покращити ситуацію на сміттєзвалищі можна завдяки відновленню роботи сміттєпереробного заводу, який зміг би утилізовувати 70 % відходів.

За 200 м від сміттєзвалища знаходиться сам сміттєпереробний завод. Святослав Євтушенко  та начальник виробництва Микола Горбачук ознайомили людей з роботою заводу і показали технологію переробки сміття у флафф (альтернативне паливо). Крім того, флафф є не лише альтернативний паливом, а й сировиною для виготовлення цементу.  Люди мали можливість переконатись, що нам необхідно відновити роботу заводу, а для цього варто продовжувати збір підписів під петицією, щоб прийняти відповідні Закони та Постанови, які регулювали б його діяльність.

Усім бажаючим відвідати наступні екскурсії потрібно зареєструватися в офісі «Санком-Рівне» (вул. Шевченка, 45), в інформаційному наметі на майдані Незалежності, де проходить збір підписів під петицією щодо відновлення роботи сміттєпереробного заводу, зателефонувавши за номером телефону (0362) 23-43-73, або відправивши повідомлення на сторінку «Санком Рівне» вконтакті чи фейсбуці.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.