Рівнянин намагався обманути банк, щоб отримати кредит

Рівнянин подав до банківської установи довідку, що в будинку проживає сам, а його двоє неповнолітніх дітей мешкають деінде.

Ще у 2007 році 52-річний мешканець Рівненського району взявся за оборудку (інакше її важко назвати) з оформлення кредиту. Олександр — власник будинку в одному з найближчих до Рівного сіл, з метою укладення іпотечного договору для отримання кредитних коштів подав до банку довідку про склад сім’ї із завідомо неправдивими даними. У ній було вказано, що в будинку не зареєстровані та фактично не проживають неповнолітні особи. Це дало змогу отримати Олександрові кредитні кошти в розмірі 50 000 доларів США.

Істина з’ясувалась тоді, коли чоловік спершу почав невчасно сплачувати кошти, а потім і взагалі перестав виконувати кредитні зобов’язання. Стало відомо, що в будинку, якого чоловік заставив для отримання іпотеки, окрім його та дружини, прописані та проживають їх двоє неповнолітніх дітей. Своїми умисними діями, які полягають у використанні завідомо підробленого документа, Олександр вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 358 КК України. Суд звільнив чоловіка від кримінальної відповідальності, оскільки минуло три роки з дня вчинення злочину. Кредит підприємливому селянинові повернути все ж доведеться.  Про це повідомляє прокуратура Рівненської області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.