Рівненським молодятам допомагатимуть із організацією весілля

Для економії Вашого часу, зусиль та коштів, студія весільного дизайну «Фатін» пропонує весь спектр послуг, які стосуються весілля, ювілею, або ж іншої знаменної події. Яскравий творчий політ фантазії та вмілі руки майстрів перетворять скромну залу  у те місце, куди захочеться запросити рідних та друзів у гості. Вміле та гармонійне поєднання різноманітного текстилю, світла ,стильного декору та квітів внесуть неповторну нотку в оформлення Вашого свята.

- Ми допоможемо Вам зорієнтуватися у виборі фотографа та відеооператора, тамади та музикантів, підберемо народні та сучасні співочі колективи, номери, прикрасимо Ваше свято шоколадним фонтаном, небесними ліхтариками, весільними голубами та феєрверками, - розповідають у студії весілього декору "Фатін". - Ми знаємо де найсмачніші короваї, хороші весільні зали зі смачною кухнею, та професійні водії . І не засмучуйтесь, будь ласка, якщо Ваш бюджет дещо обмежений, ми вміємо слухати та виконувати Ваші побажання.

Ви можете замовити майже все в одному місці! Будьте певні, що все буде охайно та вчасно. Нам важлива репутація! Також у нас можна придбати ексклюзивні авторські моделі весільних  суконь від наречених вдвічі дешевше.

Знаходиться студія весільного дизайну "Фатін" за адресою: вул. Кавказька 7, 2-й поверх

тел.:(0362) 22-35-22, Юлія тел.: (050)435-29-99 або Тетяна тел.: (096)471-02-62

Офіційний сайт: www.fatin.rv.ua

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.